GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11738005
nr 1173 8005
Fat
+ tallrikar, 4 delar, Kanton, Kina, Sent 1800-tal, diameter: 20 längd: 26 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:27:21
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)